Хокейний клуб "Явір" (Яворів)

 

19 грудня 2009р. м.Новояворівськ. Льодовий палац. 300 глядачів.

"Явір" Яворів - ХК "Луцьк" - 4:6 (2:3, 1:2, 1:1).19 грудня 2009р. м.Новояворівськ. Льодовий палац. 300 глядачів.

"Явір" Яворів - ХК "Луцьк" - 4:6 (2:3, 1:2, 1:1).Судді: Віктор Дмитрієв, Василь Шумелда (обидва - Львів).

"Явір": Гдуля, Британ - Саєвський, Белко - Качан, Ульянов. Колесников - Паляниця - Ситків, Гнилюх - Романюк - Коваль, Пацеляк Ром., Козакул.

"Луцьк": Тітов С., Бондар - Мажар, Гізеке - Ніколайчук, Трофимчук Вас. - Попов, Русанов - Бесараб - Вершецький, Кристін - Тарасенко (Руденко) - Подзідзей, Трофимчук Вікт. - Савчук - Тітов Д.

Шайби закидали:

4:18 - Гнилюх (Белко) - 1:0;

8:50 - Гнилюх (Коваль), більш. - 2:0;

13:30 - Русанов (Мажар) - 2:1;

18:35 - Вершецький (Русанов, Бесараб), більш. - 2:2;

19:05 - Бесараб (Руденко) - 2:3;

34:30 - Трофимчук Вас. - 2:4;

38:20 - Русанов, менш. - 2:5;

39:30 - Гнилюх - 3:5;

50:35 - Гізеке - 3:6;

59:00 - Романюк (Гнилюх) - 4:6.

Штрафні хвилини:

"Явір" (10): Белко, 11:55 (2хв), 27:45(2хв.); Гнилюх, 27:45 (2хв.), Козакул, 27:45 (2хв.), Качан, 48:40 (2хв.).

"Луцьк" (10): Гізеке, 6:55 (2хв.), 27:45 (2хв.); Трофимчук Вікт., 27:15 (2хв.), Тітов С., 27:45 (2хв. - відбував Попов), Мажар, 37:50 (2хв.).

Кидки по воротах: 21:26 (8:8, 7:8., 6:10).
Гнані місцевою "торсидою", господарі зі стартових хвилин влаштували справжній штурм воріт Сергія Тітова, який до радості місцевих вболівальників завершився цілком логічним в даній ситуації голом. Минуло декілька хвилин - і місцева публіка знову вибухнула в радісному пориві - оштрафований Штефан Гізеке вже готувався до виходу на майданчик, коли Микола Гнилюх влучним кидком завершив атаку в більшості.

Але чи то господарі заспокоїлися, чи то сили закінчилися - "Явір" грав фактично у дві "п ' ятірки", надалі ініціативою заволоділи вже лучани. І врешті-решт, їм вдалося розмочити рахунок - знову роль першої скрипки вдало виконав Сергій Русанов. А наприкінці першого періоду Русанов організував ще два голи - після його передач відзначилися Вадим Бесараб та Андрій Вершецький.

Ймовірно, отримавши прочухана в перерві, з початком другого періоду яворівські хокеїсти знову спробували прибрати ініціативу до своїх рук, але отримали гідний опір суперника. На майданчику розгорілася справжня чоловіча боротьба, вболівальники стали свідками яскравої гри. Шкода, але ця боротьба в один момент переросла межі дозволеного. Лучани в цей час грали в меншості, гра йшла в їх зоні, коли Володимир Белко, намагаючись відібрати шайбу в оборонця, штовхнув його на борт. За що отримав поштовх у відповідь. Отак, слово за слово, поштовх за поштовх, конфлікт переріс у бійку, в яку були втягнуті всі польові гравці, котрі в цей час знаходилися на майданчику та воротар "Луцька". Коли "фізичний" конфлікт вдалося загасити, арбітри відправили на відпочинок чотирьох гравців - по двоє від кожної команди, а також згаданого вище Белко, котрий порушив правила ще до бійки.

До честі гравців та тренерів обох команд, їм вдалося порозумітися і надалі гра проходила в коректній боротьбі. В одній з атак на дальній кидок наважився Василь Трофимчук, чим застукав зненацька воротаря господарів майданчика. Пропустивши ще один гол, яворівці ще більше посилили тиск на ворота луцької команди, але декілька разів у відповідь отримували гострі контратаки та виходи один на один з воротарем нападників "Луцька". На побачення з кіпером один за одним виходили Вершецький, Кристін, Русанов, але свої можливості не реалізовували. Поки нарешті тому ж таки Русанову з чергової спроби наприкінці періоду все ж вдалося переграти воротаря. Тоді лучани, до речі, грали в меншості. Проте, майже одразу Гнилюх, блиснувши індивідуальноми діями, встиг до другої перерви знову скоротити відставання від суперника до двох шайб.

В заключній третині матчу впевненіше, як на мене, грали луцькі хокеїсти - вони атакували більш гостріше і агресивніше. І шайба, закинута у ворота німецьким легіонером Штефаном Гізеке, здавалося, зняла питання про переможця матчу. Однак, в заключні хвилини "Явір" знову пішов на штурм. І рівно за хвилину до фінальної сирени Микола Романюк, здавалося б, відродив надію на сприятливий результат в серцях прихильників команди. Та в заключні секунди матчу гравці "Луцька" зіграли акуратно в обороні і впевнено довели справу до нелегкої перемоги.

------------------------------------------------------
Юрій Савчук (ХК «Луцьк»):
Складні погодні умови звісно вплинули на якість гри. Грати довелось за температури -15, лід був перекалений. Перший період не зважаючи на невдалий початок залишився за нами. Другий пройшов у рівній боротьбі, була бійка. Ми завжди з «Явором» б’ємося, хоча за межами майданчика у нас чудові взаємостосунки. Гадаю численним глядачам льодового палацу гра дуже сподобалась.

Ігор Бретан («Явір»):
У протиборстві з ХК «Луцьк» нам в першу чергу не вистачило кількості гравців. Ми мали всього 3 п’ятірки. Та за великим рахунком гравці третьої ланки майже не виходили на лід. Фізично ми ані трохи не поступались супернику. Ми навіть дещо були здивовані не надто виразно грою лучан. Ми повели у рахунку 2:0, але дві мої помилки у захисті призвели до закинутих шайб. Далі була рівна гра, але перемога дісталась більш майстеровитому супернику.
----------------------------------------------------------

Після неповних трьох турів у дивізіоні "С" чемпіонату України, який, нагадаємо, проводиться паралельно із змаганнями західної ліги, суперечку бомбардирів очолюють хокеїсти ХК "Луцьк". Впевнено лідирує Сергій Русанов, в активі котрого 16 очок (9+7). По 9 очок на рахунку Андрія Вершецького (5+4) та Вадима Бесараба (3+6). І лише четвертим поки йде нападник львівського "Експресу" Роман Кравців - 8 (6+2) очок.


Создан 01 янв 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником